Parafia pw Św. 
Jana Chrzciciela 
w Pawłowie

„Bóg dał nam życie wieczne,
 a to życie jest w Jego Synu"

1J 5,11 ,1 List św. Jana

OGŁOSZENIA 17.09.2023r. XXIV Niedziela Zwykła

1.Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.   

2. Dzisiaj odbywa się w naszej Wspólnocie Wizytacja Kanoniczna Parafii. Przez cały dzień ks. bp Józef Wróbel wraz z ks. dziekanem Krzysztofem Proskurą służą naszej Parafii. Z tej racji o godz. 8.30 będzie spotkanie w sali katechetycznej Rady Duszpasterskiej, a na Mszy św. o godz. 12.00 ks. bp poświęci naszym dzieciom tornistry z przyborami szkolnymi. Zapraszam.    

3.W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek Św. Stanisława Kostki, z., patrona Polski, święto - (dzień patronalny dzieci i młodzieży), w środę Św. Andrzeja Kim Taegon prb., Pawła Chong Hasang i tow., mm., wsp. obow., w czwartek Św. Mateusza Ap. i Ew., święto., w sobotę Św. Pio z Pietrelciny, prb., wsp. obow., w sobotę o godz. 19.00 Msza św. w intencjach zbiorowych za wstawiennictwem MB Pani Pawłowskiej.    

4.W przyszłą niedzielę taca na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.    

5.   Przed nami Rekolekcje Maryjne, które odbędą się w dniach 29 do 01 października 2023r. To jednocześnie Odpust Parafialny ku czci MB Różańcowej i Pani Pawłowskiej. Prowadzący o. Józef Klimurczyk dominikanin z Lublina. Tego dnia po Mszy św. o godz. 12.00 IV Przegląd Pieśni Maryjnej.      
6.Dziękuję za prace w domu parafialnym, przy kościele i na cmentarzu. Podziękowania imienne za tydzień.   

7.Dziękuję za ofiary na kościół. Imienne za tydzień. Bóg zapłać.    

8.Do nabycia prasa katolicka.   

9.Dziękuję za posprzątanie świątyni i otoczenia mieszkańcom z ul. Łącznej. W przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania rodziny z ul. Leśnej na godz. 8.00.    

10.Intencje i ogłoszenia są napisane i wywieszone na tablicach ogłoszeń przed świątynią i w internecie.